Cybex Solution S I-Fix 2022 River Blue

209,00 €vč. DPH
S DPH

Váhová kategorie 15 - 36 kg

ISOFIX - Ano

Otevřená krabice

Nižší cena

Nové a nikdy nepoužité 

Zboží které bylo vyjmuto z krabice a zkontrolováno

Množstvo
Skladom

Renomovaná nemecká spoločnosť založená v roku 2005 Martinom Posey. Ako otec dvoch detí chcel vyvíjať produkty najvyššej kvality a poskytovať najvyššiu úroveň bezpečnosti, a preto z hľadiska bezpečnosti majú produkty Cybex všetky potrebné certifikáty a rad nezávislých vysokých hodnotenie z bezpečnostných testov (vrátane Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC). Cybex čalúnenie je tiež podrobené prísnym testom na obsah škodlivých látok. Sú testované na pevnosť, odolnosť voči nečistotám alebo napríklad stálosť farieb. Potvrdenie najvyššej kvality a skvelého dizajnu sú prestížne ceny Red Dot Design Award. Spoločnosť Cybex spája nemeckej technologické znalosti a spoľahlivosť s moderným dizajnom a komfortom.

CYBEX SOLUTION S i-FIX je autosedačka i-size pre deti od 100 do 150 cm (od cca 3 až do 12 rokov).

CYBEX Solution S i-fix je premiérový model známej sedačky Solution S-Fix, ale tentoraz ide o sedačku, ktorá spĺňa štandard i-Size. Jeho súčasťou je aj testovanie autosedačiek pri bočných nárazoch. Sedačka je vybavená radom systémov, ktoré sa starajú nielen o pohodlie, ale predovšetkým o bezpečnosť dieťaťa počas cesty. Naklápacia opierka hlavy zabraňuje tomu, aby sa hlava dieťaťa počas spánku naklonila dopredu. Vďaka tomu je hlava udržovaná v bezpečnej zóne sedadla. Citlivá oblasť hlavy a krku dieťaťa zostáva chránená v prípade bočného nárazu. Vďaka 12 výškových pozícií je možné ľahko nastaviť iba jednou rukou a zaisťujú dlhodobo pohodlné cestovanie vášho rastúceho dieťaťa.

Možnosť upevnenia dvoma spôsobmi umožňuje prispôsobenie sedadla takmer každému automobilu. Jeho inštalácia do vozidla sa vykonáva pomocou systému Isofix, alebo - pokiaľ vozidlo tieto konektory nemá - pomocou bezpečnostného pásu.  

Nastaviteľná opierka hlavy

Je možné nastaviť ako výšku, tak sklon hlavovej opierky. Vďaka čomu je hlavička dieťaťa po celú dobu používania v bezpečnej zóne a nespadne počas spánku. Patentovaná naklápacia opierka hlavy zabraňuje prepadnutiu hlavy spiaceho dieťaťa dopredu. 12 pozičné nastavenie výšky umožňuje autosedačke rásť s dieťaťom a ponúka extrémne dlhú dobu používania. Hlavové chrániče rastú s ohľadom na zvyšujúce sa priestorové požiadavky dieťaťa. Vďaka šikovnému ovládaniu jednou rukou je nastavenie jednoduché a rýchle  

Rastie s dieťaťom

Solution S i-Fix je nastaviteľný ako do šírky, tak do výšky. Je rovnako bezpečný a pohodlný bez ohľadu na aktuálnu fázu vývoja dieťaťa. Nastavenie je veľmi jednoduché, takže každý rodič môže ľahko prispôsobiť veľkosť sedačky výške dieťaťa.

Systém lineárnej ochrany L.S.P.

Systém ochrany proti bočným nárazom (L.S.P.) absorbuje sily pôsobiace na hlavu a ramená dieťaťa pri zrážke. Súčasne je absorbovaná kinetická energia tela, ktorá je následkom nárazu, a hlavička dieťaťa zostáva v bezpečnej polohe. Integrované protektory (jeden pre každú stranu) vyklopené na strane pri dverách vozidla, znižujú silu bočného nárazu. V porovnaní s rovnakou autosedačkou bez vyklopeného protektora, znižuje L.S.P. systém sily bočného nárazu o cca 25%.

Energiu absorbujúca škrupina

Účinne chráni pri bočnom náraze a absorbuje sily pôsobiace na dieťa počas nárazu. Autosedačky Cybex sa vyznačujú odolnou škrupinou, ktorá má absorpčné vlastnosti.  

Nastavenie uhla náklonu

Táto funkcia vám umožní najlepšie prispôsobiť autosedačku do sedadla automobilu. V modeli Solution S i-Fix bol navrhnutý špeciálny mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť uhol operadla.  

Ventilačný systém

Špeciálne kanály v škrupine sedadla a priedušné látky, z ktorých bolo vyrobené čalúnenie, vytvárajú systém cirkulácie vzduchu. Chráni vaše dieťa pred prehriatím alebo nadmerným potením počas letného obdobia.  

Pripojenie Isofix

Správna montáž je nutnosťou - iba ak je sedadlo správne namontované, všetky jeho funkcie budú fungovať podľa potreby. Solution S i-Fix je možné pripevniť pomocou konektorov Isofix alebo pomocou bezpečnostného pásu vozidla. Isofix poskytuje väčšiu stabilitu, a tým - zvyšuje úroveň bezpečnosti. Konektory je možné ich jednoducho zložiť, vďaka čomu je možné autosedačku používať aj vo vozidlách, ktoré nie sú vybavené systémom ISOFIX  

Vlastnosti:

Extra široký a hlboký sedák - poskytuje dieťaťu pohodlné cestovanie.

Naklápacia opierka chrbta - dokonale sa prispôsobí sedadlám vo vozidle.

Energiu absorbujúca škrupina - flexibilná štruktúra materiálu absorbuje sily nárazu a chráni dieťa.

Patentovaná naklápacia opierka hlavy

Integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém)

Optimalizovaný ventilačný systém 12pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy

ISOFIX Connect pre viac bezpečia a stability

Látkové poťahy je možné prať v práčke pri 30°C  

Technické parametre:

  • dĺžka: 405mm
  • šírka: 500mm
  • výška: 610 mm
  • váha: 6,2 kg

UN R129/03 

Cybex
1 ks

Špecifické referencie