O nás

 

Vítáme Vás v našom eshopu Chameleone.sk. Obchodné tradície v našej rodine zahrňujú už tri generacie. Vzhľadom k požiadavkám našich zákazníkov a sučasnému trendu nakupovania na internete sme pre Vás otvorili tento eshop. Náš začiatočný internetový predaj siahá do roku 2009 kedy sme začali náš predaj na internetovom portáli Aukro CZ a Aukro SK. Na Aukre CZ stále predáváme pod prezivkou Julie-33 a Romeo-33 a získali sme cez tisíc pozitivných hodnotení od spokojných zákazníkov.

 

Prečo sú naše ceny nižšie ako u konkurencie?

 

Prevádzkové náklady vo veľkých firmách se často odrážajú na cielovej cene tovaru. Chameleone.sk nezamestnává velký počet ľudí a nemá kamenú predajňu. Vďaka tomu sme schopný vo vetšine pripadov konkurovať ostatným internetovým predajcom. Tovar nakupujeme priamo vo veľkoskladoch a niekedy i v zahraničí. Snažíme sa využívať nízského kurzu eura oproti zahraničním menám a tuto úsporu priamo predať zákazníkovi.

 

Zákazníka dáváme vždy na prvé miesto a vyhovujeme jeho želaniam aby sa k nám opeť vracal na ďalšie nákupy. Sme tu pre Vás, poskytujeme pomoc pri výbere tovaru a samozrejme zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.

 

Nemožte najsť tovar ktorý hľadáte? Napište nám, nás sortiment neustále rozširujeme a pokusíme sa Vám ponuknut konkurencie prijateľnú cenu za tovar ktorý hľadáte.

Prijemný nákup prají

Ruda a Svetlana ChlebečkoviPS

Níže prikládáme fotografii obchodu nášho dědečka Rudolfa Chlebečka