Braun Series 3 3080s čierno-modrý

84,00 €vč. DPH
S DPH

Barevné provedení: čierno-modrý

Výrobce Braun

2 roky záruka

Planžetový strojek

Mokré holení

Výkyvná hlava

Indikátor nabíjení

Li-Ion baterie, 45 minut bezdrátové holení a pouze 5 minut rychlo nabíjení

Obsah Braun balení: 

holící strojek, Braun pouzdro, nabíjecí stanice, síťový kabel a kartáček

Množstvo
Vypredané

Popis produktu

Holiaci strojček pre mužov Series 3 3080s od značky Braun zaistí vašej tvári dokonalé a jednoduché oholenie. Trojitý holiaci systém sa prispôsobí každému tvári a je ideálny na krátke aj dlhšie fúzy. Vaša tvár bude po použití strojčeka hladká a bez podráždenia. Prístroj pracuje rýchlo, ľahko sa drží a disponuje vodeodolnou konštrukciou.

Rýchlo a účinne

S holiacim strojčekom Series 3 3080s sa oholíte rýchlejšie, než ste boli doteraz zvyknutí. Vďaka unikátnym drážkam, ktoré sú vedené pravidelne v dvoch radoch, okamžite zachytíte všetky neposedné chĺpky. Dokonca aj tie ťažšie odstrániteľné.
Rýchlo a účinne

Hladko a presne

Prístroj je vybavený trojitým holiacim systémom s dvoma planžetami a integrovaným stredným zastrihávačom. Tento systém sa ľahko prispôsobí každej tvári a perfektne oholí ako krátke, tak dlhé fúzy. Vaša pokožka bude naozaj hladká.
Hladko a presne

Ľahko a bezpečne

Aby sa vám so strojčekom ľahko manipulovalo, disponuje ergonomickou rukoväťou, ktorá sa príjemne a bezpečne drží. Vďaka pryžovému povrchu vám nevypadne z ruky, a to ani pri manipulácii s vodou. Naviac je vodeodolný.
Ľahko a bezpečne
Braun

Špecifické referencie