Canon 22mm f/2 STM

209,00 €vč. DPH
S DPH

Výrobce Canon 

Záruka 2 roky

Jsme plátci DPH

Množstvo
Skladom

širokouhlý plochý objektív s držiakom EF-M - ideálny na snímanie nádherných krajiniek a každodenné reportáže s fotoaparátom EOS M. Maximálna clona s hodnotou f/2,0 umožňuje snímať úžasné fotografie a videá pri slabom svetle.

Detaily produktu

  • 22 mm širokouhlý objektív
  • ľahko sa nosí s fotoaparátom EOS M
  • špičkové výsledky pri slabom svetle vďaka clone s hodnotou f/2
  • plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM
  • špičková kvalita obrazu vďaka asférickým prvkom objektívu
  • snímajte s jemne rozostreným pozadím 

22 mm širokouhlý objektív - pre diskrétne reportáže  

Tento ultratenký a ľahký 22 mm širokouhlý plochý objektív s fixným zaostrením je určený pre fotoaparáty EOS M a ponúka diskrétne snímanie ideálne na bežné reportáže. Širokouhlý pohľad vtesná do záberu viac, aby ste na každej fotografii dokázali nasnímať väčšiu časť scény ako za normálnych okolností. Táto vlastnosť je mimoriadne vhodná na snímanie nádherných krajiniek a skupinových fotografií. Ľahko prenosný na cestách s fotoaparátom EOS M

Tento objektív sa ľahko prenáša bez ohľadu na cieľ vašej cesty. Vyznačuje sa ultratenkým a ľahkým prevedením so štýlovým hliníkovým exteriérom a držiakom EF-M vhodným pre váš fotoaparát EOS M.

Špičkové výsledky pri slabom svetle vďaka clone s hodnotou f/2.0

Objektív EF-M 22 mm f/2 STM vďaka širokej maximálnej hodnote clony f/2,0 produkuje fantastické výsledky aj v podmienkach so slabým osvetlením. Umožňuje vám zachytiť prirodzenú atmosféru večerných a nočných scenérií na fotografiách a videu bez použitia blesku či statívu, čím získavate slobodu v podobe možností komfortného snímania výnimočných záberov z ruky a v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM 

Záznam kvalitných videí, ktoré sú vždy dokonale ostré, je vďaka režimu Movie Servo AF hračka. Tento režim využíva technológiu vnútorného zaostrovania a krokovacieho motorčeka STM pre tiché kontinuálne zaostrovanie v režime videí. Vaše videá sú tak plynulé s minimom rozostrených úsekov.

Špičková kvalita obrazu vďaka asférickým prvkom objektívu

Ostrá, vysokokontrastná a neskreslená kvalita obrazu je zaručená aj pri snímaní pri slabom svetle vďaka asférickým prvkom objektívu korigujúcim prípadné sférické aberácie, ktoré by mohli znehodnotiť váš záber. Objektív je vybavený aj povrchovými vrstvami Super Spectra napomáhajúcimi dosahovaniu presného vyváženia farieb a vysokého kontrastu, pričom zároveň potláčajú efekt oslnenia a zdvojenia v záujme produkcie nádherných záberov v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Snímajte s jemne rozostreným pozadím

Ak chcete vytvárať profesionálne pôsobiace fotografie, ktoré zapôsobia na ľudí, objektív EF-M 22 mm f/2 STM vám umožní snímať nádherné zábery s jemne rozostreným pozadím, ktoré zvýrazňujú váš objekt a eliminujú rušivé prvky.

Obsah balenia

Predný kryt objektívu E-43, zadný kryt objektívu EB.

Technické parametre

Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.) 54º 30', 37º 50', 63º 30'

Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 7/6

Počet lamiel clony 7

Maximálna clona 22

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 0.15

Maximálne priblíženie (x) 0,21 (pri 22 mm)

Aktivátor AF

STM

Priemer filtra (mm) 43

Max. priemer x dĺžka (mm) 60,9 x 23,7

Hmotnosť (g) 105

Priblíženie - medzikrúžok EF12 II -

Priblíženie - medzikrúžok EF25 II -

Kryt objektívu

E-43

Clona objektívu

EW-43

Pevné puzdro -

Mäkké puzdro

LP811 

Canon
2 položky

Špecifické referencie