Cybex Pallas G i-size 2022 Navy Blue

229,00 €vč. DPH
S DPH

Váhová kategorie 9 - 36 kg

Barva modrá

ISOFIX Ano

Otevřená krabice

Nižší cena

Nové a nikdy nepoužité 

Zboží které bylo vyjmuto z krabice a zkontrolováno

Množstvo
Skladom

 Renomovaná nemecká spoločnosť založená v roku 2005 Martinom Posey. Ako otec dvoch detí chcel vyvíjať produkty najvyššej kvality a poskytovať najvyššiu úroveň bezpečnosti, a preto z hľadiska bezpečnosti majú produkty Cybex všetky potrebné certifikáty a rad nezávislých vysokých hodnotenie z bezpečnostných testov (vrátane Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC). Cybex čalúnenie je tiež podrobené prísnym testom na obsah škodlivých látok. Sú testované na pevnosť, odolnosť voči nečistotám alebo napríklad stálosť farieb. Potvrdenie najvyššej kvality a skvelého dizajnu sú prestížne ceny Red Dot Design Award. Spoločnosť Cybex spája nemeckej technologické znalosti a spoľahlivosť s moderným dizajnom a komfortom.  

CYBEX SOLUTION G i-size je autosedačka i-size pre deti od 76 do 150 cm (cca od 9 mesiacov až do 12 rokov).

Cybex PALLAS G i-Size je autosedačka určená pre deti s hmotnosťou 9-50 kg alebo výškou 76-150 cm. Je teda vhodný na používanie cca 10 rokov. Sedačku je možné namontovať dvoma spôsobmi. Inštalácia do vozidla sa vykonáva pomocou bezpečnostného pásu alebo systému Isofix a pásu Top Teather, ktorý zvyšuje stabilitu inštalácie. Extra hlboká opierka hlavy poskytuje maximálnu ochranu hlave a krku dieťaťa. Bočná ochrana L.S.P. Plus znižuje nárazové sily až o 20%.

Najväčšou výhodou Pallas G i-size je splnenie štandardu i-Size. Vďaka tomu môžete byť istí, že konštrukcia sedačky poskytuje maximálnu ochranu hlavičky a krku dieťaťa a sedačka bude vždy správne prispôsobená výške dieťaťa. Premenou prešiel aj profil bezpečnostného pultu, ktorý poskytuje ešte lepšiu ochranu chrbta pri čelnom náraze.

Počas spánku sa o bezpečnosť dieťaťa stará patentovaná naklápacia opierka hlavy, ktorá zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu a pomáha ju udržať v bezpečnej zóne, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze. Okrem opierky hlavy zaisťuje zvýšenú bezpečnosť aj L.S.P. Systém, znižujúci sily nárazu z boku.  

Dokonalá ochrana krku

Unikátny systém ochrany trupu umožňuje znížiť poranenie krku až o 40% v porovnaní s upevnením klasickými bezpečnostnými pásmi. Pri čelnom náraze sú sily pôsobiace na hrudník dieťaťa rovnomerne rozložené. Tento systém primárne chráni vnútorné orgány, krk a ramená dieťaťa. Sila čelného nárazu je prenášaná cez veľkú plochu bezpečnostného pultu a pohlcovaná jeho energiu absorbujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a napomáha výrazne znížiť silu nárazu pri autonehode. Dieťaťu nehrozí zranenie od systému pásov. V porovnaní s bežným 5-bodovým systémom pásov poskytuje maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze.  

Nastaviteľná naklápacia opierka hlavy

Pallas G má ako jedna z mála autosedačiek 3-stupňové nastavenie sklonu opierky hlavy. Toto riešenie umožňuje dokonalé prispôsobenie sedačky aktuálnej polohe dieťaťa. Správne umiestnená hlava počas spánku nepadá. Zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu.  

Systém bočnej ochrany L.S.P. PLUS

Rozsiahly L.S.P. PLUS dokáže absorbovať až o 20% viac síl generovaných pri bočnom náraze. Integrované protektory (jeden pre každú stranu) vyklopené na strane pri dverách vozidla, znižujú silu bočného nárazu.  

Polohovanie jednou rukou

Na dlhej ceste nie je nič príjemnejšie ako pohodlná poloha. Moderný systém používaný v Pallas G i-size umožňuje sklopenie sedadla a operadla do pohodlnej polohy. Systém sa ovláda jednou rukou. 2 autosedačky v 1

Pallas G i-size sú 2 autosedačky v 1. Do 21kg sa o bezpečnosť okrem iného stará bezpečnostný pult, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a pri nehode chráni dieťa pred zranením krku. Nad túto hranicu je pult nahradený bezpečnostným pásom vo vozidle a autosedačka tak poskytuje spoľahlivú ochranu až do chvíle, keď dieťa dosiahne výšku 150 cm (cca 12 rokov).  

Nastaviteľná výška opierky hlavy a široké sedadlo

Pevná konštrukcia sedadla sa o malého pasažiera doslova stará. Hlava dieťaťa je 2x zaistená opierkou hlavy a bočnými stenami. Tieto steny tiež zabraňujú vykĺznutiu dieťaťa (spolu s hlbokou sedačkou) zo sedačky. Navyše je tu bezpečnostný pult, ktorý chráni nielen pred vypadnutím, ale chráni aj krk. Správna podpora hlavy môže vášmu dieťaťu zachrániť život pri čelnej nehode. Široký rozsah nastavenia výšky opierky hlavy umožňuje prispôsobiť Pallas G i-size výške vášho dieťaťa bez ohľadu na tempo jeho vývoja. Unikátne, široké a hlboké sedadlo bude perfektné pre všetky roky používania sedačky.

Ventilačný systém

Pallas G i-Size má ventilačný systém, ktorý zaisťuje prístup vzduchu k chrbtu dieťaťa a zabraňuje prehriatiu bábätka. Špeciálne kanály v škrupine sedadla a priedušné látky, z ktorých bolo vyrobené čalúnenie, vytvárajú systém cirkulácie vzduchu.  

Inštalácia do auta

Pallas G i-Size nainštalujete do auta ľahko a rýchlo. Jediné, čo musíte urobiť, je zacvaknúť konektory Isofix do upevňovacích bodov umiestnených v sedačke auta. Pokiaľ je detská sedačka správne pripevnená, farba indikátorov sa zmení z červenej na zelenú. Upevňovací pás TopTether zaisťuje dodatočnú stabilitu sedadla. Spája hornú časť operadla s upevňovacím bodom umiestneným v batožinovom priestore alebo na zadnej strane operadla.  

Vlastnosti:

Energiu absorbujúca škrupina - flexibilná štruktúra materiálu absorbuje silu nárazu.

Ventilačný systém - poskytuje dieťaťu pohodlnú teplotu na sedenie aj počas horúcich dní.

Výškovo nastaviteľná opierka hlavy - na zaistenie pohodlnej ochrany podľa výšky vášho dieťaťa.

Extra široký a hlboký sedák - na pohodlné cestovanie.

Jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult

Patentovaná naklápacia opierka hlavy

Integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém)

Pohodlné polohovanie jednou rukou 2 autosedačky v 1

ISOFIX Connect pre dodatočnú stabilitu a bezpečnosť

Látkové poťahy je možné prať v práčke pri 30°C  

Príslušenstvo na dokúpenie:

Navádzacie plasty ISOFIX

Letný poťah

Držiak nápojov  

Technické parametre:

  • dĺžka: 405 mm
  • šírka: 595 mm
  • výška: 590 mm
  • váha: 8,9 kg

ECE R129/03 i-Size  

Cybex
2 položky

Špecifické referencie